En Geç 20 Ağustos Cumartesi günü kargoya verilir.

   189,90 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

tom ford'a benziyor.
- 15.12.2017
Sipariş vermeden önce biraz tereddütlerim vardı, ancak ilgi ve alakadan oldukça memnun kaldım. Kokuyu Tabacco Vanilla'ya benzettim. Vanilya ve tütün kokusunun i devamını oku...

Erkekler için erkeksi kokular, sert kokular ön planda olduğundan VANILA TABACO kokusunun da uygun olması etkileyici bir sonuç. Sert ve erkeksi kokunun sırrı bu şişede. 50 ML olan şişe içerisindeki özel karışım her an mutlu olmanıza vesile. Tütün yaprakları ile baharat kokularının bir aradaki harmanı içinizde büyük bir patlama yaratıyor. Orta notalarında ise tonka fasulyesi etkisi çok büyük. Tütün çiçeği ile vanilya ve kakao kapsamı bir arada net görülüyor. Kuru meyve karışımlarını ahşap notalar ile harmanlayan alışılagelmişin çok dışındaki koku kendinden emin olan erkeklerin en bilindik seçimlerinden biri. Kendinizi ifade etmenin en kolay yolu.

  • tom ford'a benziyor.
    - 15.12.2017
    Sipariş vermeden önce biraz tereddütlerim vardı, ancak ilgi ve alakadan oldukça memnun kaldım. Kokuyu Tabacco Vanilla'ya benzettim. Vanilya ve tütün kokusunun inanilmaz bir etkisi var. Tom Ford çok pahalı olduğu için burayı tercih ettim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.