En Geç 13 Nisan Salı günü kargoya verilir.

   64,90 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

BAŞARILI
- 26.09.2018
Terre hermes ile çok yakın benzerliği var. hatta tester olarak aldığım terre hermes daha az benziyor orjinaline. Ben çok başarılı buldum. Tavsiye ediyorum. Bund devamını oku...

Erkeklerin kendilerini yansıtmasına yardımcı olan TERMESY sayesinde hoş ve bir o kadar da çekici bir kokuya sahip olabiliyorsunuz. Erkeklerin güçlü kokusu içerisinde greyfurt ve portakal kokularını net olarak alabiliyorsunuz. İlk notada karşınıza çıkan bu kokulara yanı zamanda çakmaktaşı kokusu da eşlik ediyor ve güzel bir şarkı oluşturuyor.

Orta notada ise biber ve pembe biber ikilisinin uyumu, bir bütün oluşturuyor. Geranyum yaprak kokusu ile patchouly kokusunun da bir arada mükemmele ulaşması durumu var.

Son notada ise sedir kokusunun keskinliğinin sardunya ve benzoin ile yumuşatılması söz konusu… Erkeklerin daha özgüvenli duruşuna benzoin etkisi… Güçlü ve kararlı koku.

  • BAŞARILI
    - 26.09.2018
    Terre hermes ile çok yakın benzerliği var. hatta tester olarak aldığım terre hermes daha az benziyor orjinaline. Ben çok başarılı buldum. Tavsiye ediyorum. Bundan sonra yine alışveriş yapacağıma eminim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.