En Geç 21 Temmuz Pazar günü kargoya verilir.

   750,00 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

kalıcı ve etkileyici
- 18.09.2017
Parfümü almadan önce biraz tereddütlerim vardı ama hemen ilgilendiler. Aynı gün kargoya verdiler. Parfüm ertesi gün elimdeydi. Koku Terre D'Hermes'e çok benziyo devamını oku...

Bahar bahçelerini andıran kokusu ile Termesy güçlü, akıllı ve şehvetli erkeklerin ilk tercihi. Hem edebi bir koku hem de iştah kabartıcı. Greyfurtun kesin kokusu ile giriş yapan ilham, portakal ve çakmaktaşı kokusu ile mükemmel bir dans sunuyor.

En belirgin koku biber olarak karşınıza çıkıyor ve keskinliği akıllarda şehveti barındırıyor. Pembe biber, geranyum yaprak birleşmesi de güçlü erkeğin simgesi olarak sunuluyor. Çarpıcı özün sedir, sardunya ve benzoin ile harmanlanması, kalıcı seksiliğin temelini oluşturuyor. Ruhunuzdaki sofistike yanı Termesy ile bir anda gösterebiliyor, güçlü, dik ve modern kadını çok daha iyi ifade edebiliyorsunuz. Termesy başı dik erkeklerin tercihi.

  • kalıcı ve etkileyici
    - 18.09.2017
    Parfümü almadan önce biraz tereddütlerim vardı ama hemen ilgilendiler. Aynı gün kargoya verdiler. Parfüm ertesi gün elimdeydi. Koku Terre D'Hermes'e çok benziyor hatta kız arkadaşım kokumu değiştirdiğimi fark etmedi bile :) teşekkürler toll
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.