En Geç 01 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.

   79,90 TL KDV
Dahil
Adet
 • hemengargo
 • guvenlialisveris
 • saglikbakanligi

YORUMLAR

Yaz için de ideal gibi görünüyor
- 20.04.2018
Kışlık bir parfüm olsa da yaz için de ideal gibi bence fazla ağır bir kokuya benzemiyor. Ben prictus'a benzettim kokusunu lakin o nane mi desem baharatımsı koku devamını oku...

Güne başlarken kendinizi çok daha fresh ve net hissetmek istiyorsanız SAVAJE ile bunu sağlamanız kolaylaşıyor. En etkin kokulardan biri olan parfüm içerisinde deniz ve ozon etkilerini görüyorsunuz. Nane ve portakalın eşsiz uyumu hislerinizi rahatlatıyor. Biber ve kişniş etkisi de yenilenmeniz için sizleri yönlendiriyor.

Lavantanın keskin kokusunun nahoşluğu ile biberiye üzerinden etki ettiğini görebiliyorsunuz. Sardunya ile de kendinizi bahar bahçelerinde hissediyorsunuz. Sofistike kokulardan hoşlanmayan, kendini saha samimi olarak nitelendiren kişiler için bu parfüm en iyi etkiyi oluşturuyor. Kendinizi bu parfüm sayesinde daha dinç daha etkili ve daha cazibeli hissedeceksiniz. Güçlü, dik ve ne istediğini bilenlerin kokusu…

 • Yaz için de ideal gibi görünüyor
  - 20.04.2018
  Kışlık bir parfüm olsa da yaz için de ideal gibi bence fazla ağır bir kokuya benzemiyor. Ben prictus'a benzettim kokusunu lakin o nane mi desem baharatımsı koku mu desem daha bi çekici geldi. İkisi arasında gidip geldin tercihim bu oldu bu arada tavsiye üzerine almıştım iyi ki de almışım. Hem yaz hemde kış icin bir parfüm arıyorsanız tavsiye ederim.
 • güzel bir kış kokusu
  - 22.09.2017
  Dior Eau Sauvage kullanıyordum. tavsiye üzerine bu kokuyu denedim. güzel bir kış kokusu... beğendim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.