En Geç 20 Ağustos Cumartesi günü kargoya verilir.

   329,90 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

Fresh bir koku
- 14.09.2017
Parfüm ertesi gün geldi. Paketleme gayet iyi yapılmıştı.Paco Rabanne Invictus'u bilenler bilir zaten popüler bir parfüm, bu koku işte onun kalıcı olanı... gerçe devamını oku...

Etkileyici, arzu dolu, aynı zamanda fresh ve huzur veren kokular… PRICTUS ile greyfut ve deniz notaları aynı şişe içerisinde. Mandarin ve portakal ilişkisinin en net örneği, yeniliğe açık olanlar için sunuluyor.

Bay yaprak etkisini net şekilde görebileceğiniz koku orman esintilerini içerisinde barındırıyor. Yaseminin o vazgeçilemez kokusunu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir alan olarak sunuluyor.

Guaiac ahşap etkisini en yakından hissedeceksiniz. Kendine güvenen, ne istediğini bilen kişiler için etkili olan kokuların en başında… Okyanus kokusunun silhat ile birleşimi baş döndürücü bir etki yaratıyor. Kehribar kokusunun ince detayını her adımınızda çok daha net hissediyorsunuz. Kendine güvenen kişilerin ilk tercihi…

  • Fresh bir koku
    - 14.09.2017
    Parfüm ertesi gün geldi. Paketleme gayet iyi yapılmıştı.Paco Rabanne Invictus'u bilenler bilir zaten popüler bir parfüm, bu koku işte onun kalıcı olanı... gerçekten alacak olanlara tavsiye ederim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.