En Geç 21 Temmuz Pazar günü kargoya verilir.

   750,00 TL KDV
Dahil
Adet
 • hemengargo
 • guvenlialisveris
 • saglikbakanligi

YORUMLAR

Güzel
emrah uyanık
- 05.06.2019
İlk Başlarda koku ağır geldi ,fazla sıkmamdan dolayı 3 fıs ile gayet güzel ve kalıcı devamını oku...

Üç katmanı da farklı kokular ile hayallere daldıran ORCHITOS erkeklerin renkli dünyalarında, ses olmaya hazır. İlk etkisinde yer mantarı ve ylang-ylang etkisini gösteriyor oluşu farklı görünmeyi hayat tarzı edinmiş erkekler için etkileyici bir durum. Siyah frenk üzümünün o vazgeçilmez tadının teninizde dans ettiğine şahit olacaksınız.

Orta etkisinde meyve notalarının vazgeçilmez etkisini teninizde hissediyorsunuz. Lotusun teninize değmesindeki anda orkidenin etkisinin ortamı sarması da etkileyiciliğinizi arttırıyor. Sardunya ile bitter çikolata kokusunun anlık esintisinin bir arada sunulması, farklı, özgüvenli ve hayattan tat almayı bilen kadınları etkileyen, vazgeçilmez bir alışkanlık. Sadece kendinizin değil, etrafınızdakilerin de başlarını döndüreceksiniz. Kararlı erkeklere yakışan koku.

 • Güzel
  emrah uyanık
  - 05.06.2019
  İlk Başlarda koku ağır geldi ,fazla sıkmamdan dolayı 3 fıs ile gayet güzel ve kalıcı
 • Mükemmel
  hakan kençtoğmuş
  - 10.04.2018
  tom ford black orchid ile arasında hiç fark göremedim daha kalıcı desem inanın abart mamış olurum şimdi kampanya bekliyorum bir kaç değişik parfüm almak için...
 • Çok güzel
  Tolga Altuğ
  - 03.03.2018
  Koku çok hoş ve güzel işletme çok titiz ve özenli paketlemiş teşekkür ederim.
 • black orchid ' e benziyor.
  - 20.09.2017
  daha önce tom ford black orchid kullanıyordum. ancak parfüm fiyatları artınca açık parfümlere yöneldim. en son bu kokuyu denedim gerçekten benim gibi uzun süre aynı parfümü kullanan biri bile aradaki farkı ayırt edemedi. eğer tom ford kullanıyorsanız tavsiye ederim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.