En Geç 16 Haziran Pazar günü kargoya verilir.

   750,00 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

şekerli, ağır ama muhteşem
- 13.09.2017
İlk sıktığınızda ağır gelebilir ama sonra tatlı bir koku kalıyor. Çiçekli koku sevenler başka kokulara yönelebilir. Eşim çok beğendi. Severek kullanıyorum. devamını oku...

Etkileyici bir koku, her şeyi deliğinden çıkarır. Kalbiniz hızlanacak aklınız karışacak. LIFE BEAUTY ile mükemmeli çok yakından göreceksiniz. Şişe içerisindeki notaların birbiri ile uyumu, ahengi o kadar iyi ki bir şiir gibi okunabilir. Erik ve armut bir arada bulunduğu sürece şiirsellik hiçbir zaman bozulmayacak. Aldehit notalarının sunduğu mükemmellik ve çekicilik modern kadının aradığı çizgi. Orta kademede yasemin ve portakal çiçeği tüm yumuşaklığı ile esiyor. Irıs etkisini de yaşıyorsunuz. Son kademede ise üzerinizde kalan koku vanilya ve tonka fasulyesi etkisi olacak. Pralin ve Silhat kokularının bir aradaki algoritmasını da hiçbir dış etken bozamıyor.

  • şekerli, ağır ama muhteşem
    - 13.09.2017
    İlk sıktığınızda ağır gelebilir ama sonra tatlı bir koku kalıyor. Çiçekli koku sevenler başka kokulara yönelebilir. Eşim çok beğendi. Severek kullanıyorum.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.