En Geç 16 Haziran Pazar günü kargoya verilir.

   750,00 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

Kalıcı ve farklı bir koku
- 15.12.2017
Çok az sıksanız bile gün boyu koku üzerinizde kalıyor. Frederic Malle - Portrait of a Lady parfümüne benzettim. Bu yüzden unisex kullanıma da oldukça uygun görü devamını oku...

Kırmızı meyvelerin o samimi, o güzel ve yumuşak etkisini vücudunda hissetmek isteyen kadınların en önemli tercihlerinden biri. LADY PORTRAIT ile sizler de güler yüzünüzü kokunuza yansıtın. Yonca ve tarçın ile keskinleşen ilk koku, gül ve siyah frenk üzümü ile daha da basit bir hal alıyor. Yumuşatılmış bu ilk koku, kendinizi de çevrenizdekileri de iyi algılamanıza vesile oluyor. Ahududu ile çok daha güçlü bir koku elde edeceksiniz.

Sandal ağacının ve silhat kokusunun tütsü ile buluşması orta koku oluyor ve bu koku ile tüm hücrelerin özgüven patlaması ile dolup taşıyor. Misk ve kehribar kokularının etkileyici hali kalıcı koku sıfatında üzerinde kalıyor. Benzoin ile de kendinizi iyi ifade ediyorsunuz.

  • Kalıcı ve farklı bir koku
    - 15.12.2017
    Çok az sıksanız bile gün boyu koku üzerinizde kalıyor. Frederic Malle - Portrait of a Lady parfümüne benzettim. Bu yüzden unisex kullanıma da oldukça uygun görünüyor. Ayrıca sipariş verdikten sonra göstermiş olduğunuz ilgi alakaya teşekkür ederim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.