En Geç 19 Ekim Cuma günü kargoya verilir.

   59,90 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

yoğun bir koku
- 11.09.2017
koku oldukça kalıcı ve yoğun çok fazla sıkmanıza gerek kalmıyor. sipariş esnasındaki yardımlarınız ve aynı gün kargoya verdiğiniz için teşekkür ederim. devamını oku...

Kendine güvenen güçlü erkeklerin ilk tercihi. Hızlı hayatta biraz olsun dinlenmeyi de unutmayanlar için. KILALOV benzersiz kokusu ile sizi bir adım öne çıkarıyor. Neroli, bergamot ve pembe biberin keskin kokusu, akıllara kazınmanızda büyük etki… Kişniş ise tüyleri diken diken eden, vazgeçilmez an.

Irıs ve yasemin ile daha dinlendirici ve zarif bir hal… Gül ve hanımeli ile kendinizden daha emin olun. Etkileyici bir erkek, kokusunun da farklılığından beslenir. Portakal çiçeğinin hem ince hem de kalıcı kokusu ile dans edin.

Misk ve vanilya son dokunuşta tüm hücrelerinizi harekete geçiriyor. Karamel ile daha uzun süre etkili bir ahenk sunuyor. Şeker ve laden kokuları ile sempatikliğinizi yansıtın.

  • yoğun bir koku
    - 11.09.2017
    koku oldukça kalıcı ve yoğun çok fazla sıkmanıza gerek kalmıyor. sipariş esnasındaki yardımlarınız ve aynı gün kargoya verdiğiniz için teşekkür ederim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.