Kargo ve Teslimat

Siparişlerim hangi kargo firması ile gönderiliyor?
Tüm siparişler seçmiş olduğunuz kargo firması ile gönderilmekte. Hafta içi saat 16:30 a kadar yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir.(Özel günler ve bayram haftası öncesi ve sonrası için geçerli değildir.) Bulunduğunuz bölgede kargo şubesi yoksa siparişinizin size ulaşmasının 1 ile 7 gün arası süreceğini dikkate alınız. Kargo şubesi bulunmayan bölgelere haftada 2 gün dağıtım yapılmakta (Salı ve Cuma).

Siparişim ne kadar sürede gelir ?
toll.com.tr; Siparişiniz onaylandıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir.Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

Kargom Hasarlı Çıktı Ne Yapmalıyım?
Siparişlerinizi kargodan teslim alırken kargo yetkilisi eşliğinde kontrol ediniz. Paketiniz hasarlı ise hasar tutanağı tutarak teslim almadan kargo yetkilisine iade ediniz. Ürününüzü teslim aldığınız kargo şirketiyle tarafımıza iade ediniz. Farklı kargo şirketiyle yapılan iadeler kabul edilmemektedir.