Hakkımızda

Parfüm merakı günümüzde yediden yetmişe birçok kişiyi etkisi altına almaktadır. Parfüm kullanımı yeni ortaya çıkmış bir olgu değildir. Çok eski zamanlardan beri özellikle kadınlar, etraflarına hoş kokular yayabilmek için birçok yöntem kullanmışlardır. İnsanlardaki bu güzel kokma ve etrafına güzel koku yayma merakını keşfeden ünlü parfüm marklarının kurucuları, kullanıcıları için en mükemmel kokuyu üretebilmek için ciddi bir rekabet ortamında performanslarını sergilemektedirler. 

Parfüm piyasasının parlayan yıldızı TOLL parfümleri
 
Söz konusu rekabet ortamında varlığını ivmeli bir büyüme ile koruyan TOLL parfümleri, eşsiz ve kalıcı kokularının yanında oldukça uygun fiyatları ile de kullanıcılarının büyük beğenisini toplamaktadır. TOLL markası en ünlü parfüm markalarının ürettiği kokulara oldukça yakın kokuları piyasanın çok altında fiyatları ile kullanıcılarına sunan bir açık parfüm markasıdır. Dünyaca ünlü parfüm markalarının cep yakan fiyatlarının aksine TOLL markalı ürünler oldukça uygun fiyat aralıklarında yer almaktadır.

TOLL marka parfümlerin özellikleri
 
Kullanıcıların, beğendikleri parfümleri fiyat oldukça yüksek olduğu için alamadıklarını fark eden TOLL markasının kurucuları insanlara aradıkları kalitede ki ürünleri oldukça uygun fiyatlarda sunmayı kendilerine ilke edinmişlerdir. TOLL markası bu ilkesinden taviz vermeyerek her geçen gün ivmeli bir hızla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. TOLL marka parfümler kaliteli içeriği sayesinde kullanıcılarına bir parfümde aradıklarından çok daha fazlasını sunmaktadır. Kaliteli ve dünyaca ünlü parfüm markalarının aksine ürünlerini oldukça makul fiyatlar ile piyasaya süren TOLL markası, herkes için kalite ilkesiyle hareket etmektedir. Ünlü parfüm markalarına oldukça yakın notaları ile neredeyse bu ünlü markalardan ayırt edilemeyecek olan TOLL parfümleri, piyasaya sürüldüğü günden beri kullanıcıları tarafından oldukça yoğun ilgi görmektedir. Kalıcı formülü ve birbirinden farklılık gösteren notaları ile Kullanıcılarından tam not alan ve bu motivasyonla kendini her geçen gün biraz daha geliştiren TOLL markasında parfüme dair aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. TOLL markalı ürünlere internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan sayfalardan ürün seçebilir ve seçtiğiniz ürünü çok kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Kalite Politikamız
ROTA, Türk firmalarının yurt dışından ithal ettiği ürünleri, kendi bünyesinde geçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları sonucu üreterek gelişen proaktif bir firma. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni de yine kendi bünyesinde devreye alan ROTA, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor. Bu doğrultuda tüm ROTA ailesi aşağıdaki prensipleri benimsiyor:
•    Müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve güvenini kazanmak
•    Tasarım ve üretim çalışmalarında doğaya ve insan hayatına saygı göstermek
•    Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerin standartlara ve belirlenen özelliklere uygunluğunu sağlamak
•    Çalışanlara sürekli gelişim bilinciyle eğitim vermek, takım ruhu aşılamak ve iyi bir çalışma ortamı sunmak
•    Bilgi ve tecrübeyi tedarikçilerle paylaşarak verimli işbirlikleri geliştirmek
•    Gerçekleştirilen her işlemde sürekli ilerleme ve iyileştirme sağlamak
Kalite Yönetim Sistemi’ni aynı zamanda yaşam standardını arttırma fırsatı olarak gören ROTA, müşterilerinin taleplerine tam olarak cevap vermekten gurur duyuyor.