En Geç 28 Şubat Cuma günü kargoya verilir.

   69,90 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

hem kalıcı hemde fark edilir tatlı koku
- 21.09.2017
Çiçek kokusunu sevenlerin tereddüt etmeden alabilir. soft yumuşak çiçeksi tatlı bir parfüm... Viktor Rolf Flowerbomb kullanan arkadaşlar bu kokuyuda sevecektir devamını oku...

Modern kadın olgusu ile iç içe olan FLORABOMB sayesinde modernlik her yanınıza işliyor. Güçlü ve sofistike olan kadınlar için üretilen koku pek çok farklı tatlı kokunun karışımı. Fresh yerine tatlı kokuları tercih etmek isterseniz bergamot ve beyaz çay özlü olan koku, harmanını en iyi şekilde yapıyor. Yasemin ve sambac kokularının da bir arada ahenk içerisinde olduğunu görüyorsunuz. Orkide kokusunun ve frezya kokusunun gül kokusu ile bir bütün olması da etkileyici bir konu. Sandal ağacı özünün, vanilya ile bir arada karşınıza çıkması da etkileyici bir konu. Bir de kehribarın keskinliğini de burada net hissediyorsunuz.

  • hem kalıcı hemde fark edilir tatlı koku
    - 21.09.2017
    Çiçek kokusunu sevenlerin tereddüt etmeden alabilir. soft yumuşak çiçeksi tatlı bir parfüm... Viktor Rolf Flowerbomb kullanan arkadaşlar bu kokuyuda sevecektir.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.