En Geç 21 Mayıs Salı günü kargoya verilir.

   750,00 TL KDV
Dahil
Adet
 • hemengargo
 • guvenlialisveris
 • saglikbakanligi

YORUMLAR

Çok başarılı...
- 20.11.2018
Bir kez Coco Mademoiselle kullananan bu kokudan vazgeçebilir mi bilmem. Dönüp dolaşıp yine coco mademoiselle diyorum. Ürün çok başarılı. devamını oku...

Büyüleyici etkisi ile kısa sürede herkesi her şeyi etkisi altına alan en etkili koku COCOMAT İnsanlar etkileyiciliklerini daha da pekiştirebilmek adına en doğru hamleyi arıyor. Oysaki bu koku hem kendinizi iyi hissetmeniz hem de güçlü durmanız adına tüm notalarında mükemmel bağlantılar kuruyor. Bergamot net ve keskin bir koku iken portakal ile olan etkileşiminde daha yumuşak ve fresh bir hava sunuyor. Gül bahçelerini anımsatan notalarında zambak vadisinin ve yaseminin de net etkilerini buluyorsunuz. Son bölümünde silhat kokusunun keskinliğini sonuna kadar yaşıyor, sandal ağacı kokusunun keskinliğini de az çok alıyorsunuz. Tüm notalar mükemmel bir şarkı oluşturuyor.

 • Çok başarılı...
  - 20.11.2018
  Bir kez Coco Mademoiselle kullananan bu kokudan vazgeçebilir mi bilmem. Dönüp dolaşıp yine coco mademoiselle diyorum. Ürün çok başarılı.
 • Mükemmel
  - 12.09.2017
  Aslında CHANEL coco mademoiselle kullanıyorum. Ama bütçemi çok zorluyordu. Kalıcı ve hoş bir parfüm, kokuyu bilen bilir hiç parfümden anlamayan birini bile baştan çıkarabiliyor. 50 ml'lik almıştım. Çok memnun kaldım. Şimdi 2 tane 100 ml lik alıyorum :)
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.