En Geç 28 Haziran Salı günü kargoya verilir.

   329,90 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

kalıcı bir koku
- 22.09.2017
çok fazla sıkmanıza gerek yok. oldukça kalıcı ve hoş bir koku tavsiye ederim. ayrıca buı kadar hızlı kargolama için teşekkür ederim. devamını oku...

Etkileyici bir koku, herkesin gözü üzerinizde olacak. CHANIO 5 ile gerçek benliğinizi yansıtın. Kokuların karışımı, harmanı hiç bu kadar etkileyici olmamıştı. Koku bir şarkı gibi iliklerinize işleyecek. Bargamot ve limon ile başlayan şarkı, aldehydes ile renkleniyor. Daha sonraki notalarda ise yasemin ve gül kokularının ahengi karşınıza çıkıyor. Zambak vadisindeki gibi kendinizi hür hissediyorsunuz. Ylang-ylang etkisini de uzun süre hissedeceksiniz. Şarkının nakaratında ise sardunya ve sandal ağacı etkisi bulunuyor. Sedir ve vanilya da yine sizlere mükemmel bir etki yaratıyor. Civet ve misk kokularının bir arada dans etmesi sizler için en etkileyici durumu oluşturuyor.

  • kalıcı bir koku
    - 22.09.2017
    çok fazla sıkmanıza gerek yok. oldukça kalıcı ve hoş bir koku tavsiye ederim. ayrıca buı kadar hızlı kargolama için teşekkür ederim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.