Kış İçin En Çekici Erkek Parfümleri

Kış aylarında kullanılan parfümler, yaz aylarına göre daha farklıdır. Bundan dolayı kışa özel olarak üretilmiş parfümler ile daha güzel kokmanızı sağlayabilirsiniz.

Kış aylarında kullanılan parfümler, yaz aylarına göre daha farklıdır. Bundan dolayı kışa özel olarak üretilmiş parfümler ile daha güzel kokmanızı sağlayabilirsiniz. Kış aylarından soğuğun da etkisi ile parfümlerin kokuları çok kısa süre içerisinde dağılmaktadır. Parfümün etkisi bu mevsim içinde çok güçlü değildir. Bu yüzden birçok kişi kış aylarında çok fazla parfüm sıkara güzel kokmaya çalışır. Ancak çözüm yolu bu değildir. Kalıcı bir koku sağlayabilmek için mutlaka koku çeşitlerine göre bir satın alma işlemi yapmalısınız. Kış için en çekici erkek parfümleri, belli başlı koku grupları içinden seçilmelidir.

Kışın Hangi Kokular Tercih Edilir?

Kış aylarında soft kokular alınmamalıdır. Bu kokuların dayanıklılığı çok kısa sürer. Soğuk havanın parfüm üzerinde olumsuz bir etkisi söz konusudur. Bundan dolayı şu tip kokuları seçmek daha iyi olacaktır;

  • Odunsu Kokular: Kışın tercih edilmesi gereken kokuların başında gelir. Son derece ağırdır. Kolay kolay uçmaz. Kış soğuğuna dayanıklı bir parfüm kokusudur.
  • Baharatlı Kokular: Kış aylarından erkeklerin satın alması gereken parfüm çeşitlerinden birisi de baharatlı kokulardır. Etkili bir koku çeşidi olarak bilinir. Kesinlikle soğuk havanın olumsuzluğundan etkilenmez ve uzun süreli bir kalıcılığa sahiptir.

Kış Kokuları Nasıl Olmalıdır?

Kış için en çekici erkek parfümleri için farklı örnekler mevcuttur. Bunlar arasında en çok dikkat çekenler ise tarçın, balkabağı, amber, vanilya ve misk kokularıdır. Kışın seçilecek kokuların, bahar ve yaz aylarına göre nispeten daha ağır olması tavsiye edilmektedir. Bu şekilde kokuların kalıcı olması amaçlanmaktadır.

Koku Nasıl Seçilir?

  • Koku seçimindeki en uygun zaman dilimi akşamlarıdır. Akşam olduğunda burunun kokuları çok daha iyi ve kaliteli bir şekilde hissettiği bilinmektedir.
  • Koku seçiminden önce mutlaka vücut temizliğine dikkat edilmelidir. Çünkü parfüm korkusunu denerken, cilt yüzeyindeki gözeneklerin kapalı olması, size yanlış fikir verecektir.
  • Kış ayları için ağır kokulu parfümler her zaman daha kullanışlı olmaktadır.
  • Hafif ve çiçeksi kokulardan uzak durmak, kış için en çekici erkek parfümleri konusundan ilk kurallardan birisidir.

 

En kaliteli ve uygun fiyatlı erkek parfümleri için, Toll Erkek Parfümleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

TOLL PERFUMES BLOG
Koku hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz, en iyi parfümler, bay ve bayanlara parfüm tavsiyeleri hepsi TOLL Parfümlerinin blog sayfasında, blog sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.
Kış aylarında kullanılan parfümler, yaz aylarına göre daha farklıdır. Bundan dolayı kışa özel olarak üretilmiş parfümler ile daha güzel kokmanızı sağlayabilirsiniz.
Kokunuz sahip olduğunuz imzanız gibidir. Teninize uyumlu olan bir parfüm ile kişilerde de kalıcılığı sağlarsınız.
Kalıcı bayan parfüm isimleri, birçok insanın merak ettiği markalardan oluşur. Parfüm konusunda piyasada çok fazla alternatifin olduğunu görüyoruz.