Fresh Kokulu Bayan Parfümleri

Hayatı seven ve keyfinize göre yaşayan biri iseniz fresh kokulu bayan parfümleri tam size göre.

Hayatı seven ve keyfinize göre yaşayan biri iseniz fresh kokulu bayan parfümleri tam size göre. Parfüm seçimleri genellikle kişiliğe bağlıdır. Doğa yürüyüşlerinden hoşlanan en sevdiği mevsim bahar ve yaz olan kişiler fresh kokulara bayılır. Dinamik ve canlı bir etkiye sahip olan fresh kokular aynı zamanda oldukça etkileyicidir. Sahip olduğu enerji nedeni ile kişileri etkisi altına alır. Taze, yumuşak ve ağır olmayan kokular genellikle fresh koku olarak sınıflandırılır.

Fresh Kokuya Sahip Parfüm Aromaları

Meyve, çiçek ya da çeşitli otlara sahip olan kokular fresh koku olarak tanımlanır. Deniz kokusu ya da okyanus esintisi gibi bir etkiye sahip olan kokularda bu grup arasında yer alır. Kişiyi ağır kokmadığı için baymaz. Bunun yanı sıra sıcak mevsimlerde rahatlıkla kullanıma uygundur. Canlı olarak ifade edilen kokular daha çok meyve kokularıdır. Fresh kokulu bayan parfümleri ise taze ve ferah olan kokuları tanımlamak için kullanılır. Parfümlerin renkleri ise genellikle soluk mavi ve soluk yeşil olarak karşımıza çıkar. 30 yaş altında bulunan kişiler genellikle bu kokuları tercih etmektedir.

Parfüm Kokularına Göre Sınıflandırmalar

Fresh kokulu bayan parfümleri dışında yumuşak nota olarak tanımlanan kokular, sert parfüm kokuları, maskülen parfüm kokuları da bulunmaktadır. Parfüm tercihlerinizde oldukça dikkatli davranmalı ve teninize en çok uyum sağlayan kokuyu bulmalısınız. Bu nedenle parfüm satın alma işlemlerinizi kendiniz yapmalı ve teninizde deneyerek en uygun olan parfümü tercih etmelisiniz.

Maskülen Kokulu Parfümler: Erkek parfümüne yakın olan kokular maskülen olarak tanımlanır. Baharatlı ve odunsu kokular maskülen tarz parfümler arasında yer alır. Viski, sedir, çam, yeşil notalar gibi ağır kokan parfümlerdir.

Sert Parfüm Kokuları: Kahve ve anason kokan parfümler sert parfüm tanımına uygun olan kokular arasında bulunur. Biberi kimyon, adaçayı kokusu da bu sınıfta yer almaktadır.

Yumuşak parfüm: Yasemin, hanımeli ve şeftali kokusuna sahip olan parfüm kokuları bu sınıflama arasında yer alır. Gül kokusu ve çeşitli meyve kokuları da yumuşak parfüm tanımlaması içerisinde yer alır.

Siz de, birbirinden hoş kokulara ve uygun fiyatlara sahip bayan parfümlerimize göz atmak isterseniz, Toll Kadın Parfüm sayfamızı ziyaret edebilir, hemen siparişinizi verebilirsiniz.

TOLL PERFUMES BLOG
Koku hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz, en iyi parfümler, bay ve bayanlara parfüm tavsiyeleri hepsi TOLL Parfümlerinin blog sayfasında, blog sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.
Kış aylarında kullanılan parfümler, yaz aylarına göre daha farklıdır. Bundan dolayı kışa özel olarak üretilmiş parfümler ile daha güzel kokmanızı sağlayabilirsiniz.
Kokunuz sahip olduğunuz imzanız gibidir. Teninize uyumlu olan bir parfüm ile kişilerde de kalıcılığı sağlarsınız.
Kalıcı bayan parfüm isimleri, birçok insanın merak ettiği markalardan oluşur. Parfüm konusunda piyasada çok fazla alternatifin olduğunu görüyoruz.