En Geç 21 Mayıs Salı günü kargoya verilir.

   750,00 TL KDV
Dahil
Adet
  • hemengargo
  • guvenlialisveris
  • saglikbakanligi

YORUMLAR

Kokusu Thierry Mugler Alien' benziyor.
- 28.12.2017
Kullandıktan sonra insanlar kokumu merak edip sordular :) Kokuyu Thierry Mugler Alien parfümününe benzettim. Çiçeksi ve kışa uygun bir koku tavsiye ederim. devamını oku...

Etkileyici ve kendine güvenen bir kadının kokusu ALINA Kokunun etkisine güvenin. Samba ve yasemin özüyle başlayan koku tüm bakışları üzerinize çekecek. Tonlarındaki birbirine bağlılık ise can alıcı nokta. Yasemin be menekşe bir arada bir bahar yuvası gibi. Gül kokusunun da etkisi ile her an bahar gibi kokun. Son tonda ise kehribar kokusunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Misk ve silhat kokusunun keskinliğinden yararlanmanız etkileyici. Kendine güvenen ve ne aradığını bilen kararlı kadın kokusu. Etkileyici olmak, her yerde fark edilmek ve gözleri üzerinizde toplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kalıcı ve ebedi bir kokunun tadına varın.

  • Kokusu Thierry Mugler Alien' benziyor.
    - 28.12.2017
    Kullandıktan sonra insanlar kokumu merak edip sordular :) Kokuyu Thierry Mugler Alien parfümününe benzettim. Çiçeksi ve kışa uygun bir koku tavsiye ederim.
Ürünümüz hakkında daha bilgiye sahip olmak için, lütfen yan taraftaki formu doldurunuz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.