Cinsiyete göre

Ürün Tipi

Fırsat Ürünleri

Ürünler

Açık Parfüm

Açık Parfüm

Açık parfüm olarak adlandırılan kapalı şişelerde satılan parfümler piyasada oldukça popüler olan ve fiyat olarak pahalı parfüm esanslarının üretici firmalar tarafından aynı kokularda üretilerek daha ucuz şekilde müşterilere sunulmasıdır. Açık parfümler orijinal parfümlere koku olarak oldukça benzerdir. Bu açıdan popüler markaların parfümlerini almakta zorluk çeken kişiler daha uygun fiyatlar ile istedikleri parfümlere kolaylıkla ulaşabilir. Fakat açık parfümler markaların orijinal kokularına benzer olsa bile aynı malzemeden üretilmemektedir. Yani, popüler ve fiyatı pahalı olan marka parfümler ile açık parfümler aynı içeriğe sahip değildir. Sadece, esansları benzer yapıda olduğu için aynı koku hissini vermektedir.
Açık Parfümlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Piyasada açık parfüm üreticisi olarak pek çok firma ve satıcı bulunmaktadır. Böyle durumlarda eğer açık parfüm alınacaksa mutlaka gerçekten uygun koşullarda üretilen firmalardan açık parfüm alınmalıdır. Toll firması açık parfüm üretiminde oldukça güvenilir olmasının yanı sıra, markaların esanslarını üretme konusunda da oldukça başarılıdır. Böyle bir firma aracılığı ile alacağınız her parfüm hem koku anlamında sizi tatmin edecek hem de zararlı kokulardan vücudunuzu koruyacaktır. Çünkü bazı üreticiler parfüm esanslarını tam olarak tutturmak için vücuda zararlı da olsa farklı maddeler kullanabilmektedir. Bu durum sağlık açısından oldukça yanlıştır. Bilinen ve üretiminden emin olduğunuz açık parfümleri kullanmanız oldukça önem arz etmektedir.
Açık Parfümlerde Koku Seçimi
Açık parfüm üretiminin başlıca amacı popüler olup, piyasada oldukça pahalı fiyatlara üretilen parfümlerin uygun şekilde müşteriye ulaştırılmasıdır. Yani, parfümlerin taklitlerini en iyi şekilde müşteriye temin etmektir. Bu nedenle, öncelikli olarak hem temin etmek istediğiniz kokuyu açık parfümde bulmalısınız. Parfüm seçimi genel olarak yaz kokuları ve kış kokuları olarak ayrılmaktadır. Yaz kokuları daha ferah ve çiçek esanslı olurken kış kokuları biraz daha ağır ve baharatlı kolulardır. Teninize ve tarzınıza uygun parfümü seçmek en önemli olanıdır. Bunun yanı sıra klasik kokular ve daha sportif kokularda sizin tarzınızı yansıtacak koku seçimleridir. Burada önemli olan zevkler ve ten uyumudur. Bazı ten kokuları parfüm ile birleştiğinde farklı esansları ortaya çıkartabiliyor. Bu nedenle eğer bir parfüm koku seçimi yapacaksanız mutlaka daha önce kullandığınız bir parfüm kokusu olmalı ya da koku esansı konusunda bir yardım almalısınız.